YANMAYA KARŞI DAYANIKLI

Panjur sistemlerinin alüminyum alışımı 0.55 mm et kalınlığında yanmaya karşı dayanaklı, içlerinde bulunan Poliüretan dolgusu özel roll-plus polyemit ile rafine edilmiş CFC içermeyen böcek ve bakteriye karşı korumalı olarak üretilmektedir.

Motorlu panjur sistemleri günümüzde artık hemen hemen her evde görmeye başladığımız yeni motorlu panjur sisteminin bir çok avantajı bulunmaktadır. Hem görsel açıdan hemde ısı yalıtım ve ses açısından bir çok avantajı vardır. Görsel olarak binanızı daha da güzelleştiren motorlu panjur sistemi kötü hava koşullarında sizleri korur. Soğuk havalarda binanızın sıcak kalmasını ve sıcak havalarda güneşten korunarak serin bir ortam sağlamaktadır. Ayrıca motorlu panjur sistemi sizi yağmurdan, doludan, kardan ve rüzgardan da korumaktadır.

Motorlu panjur sistemi binanıza dışarıdan estetik bir görünüm sağlıyor. Ahşap görünümlü olanları da bulunan panjurlar kumanda ile çalışmaktadır. Bakımı ve temizliği de kolay olan motorlu panjurlar ayrıca hırsızlara karşı da caydırıcıdır. Motorlu panjurlar, elektriğin kesilmesi durumunda fren sistemi ile birlikte sorunsuz olarak çalışır ve herhangi bir sıkıntı çıkartmaz.

Motorlu panjurlar ER-AL tarafından üretilmekte ve montajlanmaktadır. Yılların verdiği deneyim ile birlikte kaliteli bir motorlu panjurlar fiyat açısından da ekonomiktir.

Modern yaşam alanlarında konut, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan panjur sistemleri, fotoselli kapılar, garaj kapıları, stor sineklik, seksiyonel garaj kapıları ve endüstriyel kapı sistemleri, dekoratif garaj kapı sistemleri gelişen teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde, yeni kimliklere bürünmekte, ilave fonksiyonlara ve farklı görünümlere ulaşmakta ve böylece geçmişteki kullanım alanlarına yenilerini eklemektedir. Estetik ve konforun yanında güvenlik fonksiyonunada sahip bu ürün ve hizmetleri “Kalite Yönetim Sistemi” ile müşterilerimize sunmaktayız.

NEDEN BİZİ TERCİH EDİN

7/24 SERVİS

Ankara içerisinde teknik personellerimiz ile garantili servis hizmetimiz vardır.

 

NAKLİYE HİZMETİ

Satışı yapılan ürünlerimizin kendi servis araçlarımız ile nakliye hizmeti yapılmaktadır.

 

GÜVENLİK SORUNU

Ürünlerimiz konforlu ve güvenli yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur.

 

SATIŞ AĞIMIZ

ER-AL Otomatik Kapı Sistemleri proje kapsamın da Türkiye genelinde montaj ve üretim sağlamaktadır.

 

BİLGİLENDİRME

Her türlü şikayet yada önerilerinizi ER-AL Otomatik Kapı Sistemleri ile paylaşabilirsiniz.

 

SATIŞ SONRASI

Montajı yapılan ürünlerimizin garantisi bitsin bitmesin her zaman yanınızda olduğumuzu bilin.